Abus Skurb MIPS Concrete Grey

4.8 (4 anmeldelser)

Abus Skurb MIPS cykelhjelm kombinerer sikkerhed og stil til bytrafikken. Designet til dem, der pendler eller nyder sportsaktiviteter som skating og BMX. MIPS-teknologien og in-mold konstruktionen sikrer optimal beskyttelse og komfort.

Abus Skurb MIPS Concrete Grey koster lige nu 549 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 538 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 538 kr (21. maj 2026) og 549 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos eCykelhjelm DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Skurb MIPS i concrete grey Large
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Skurb MIPS, concrete grey L
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Skurb MIPS Cykelhjelm Concrete grey
635 kr
+ fri fragt
Total: 635 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Hjelm Skurb MIPS Grå (DK)
667 kr
+ 39 kr fragt
Total: 706 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
type: BMX, Pendler