Abus Skurb Kid Grey Stars

Abus Skurb Kid Grey Stars cykelhjelmen giver optimal beskyttelse til børn med dens letvægtskonstruktion og justerbare remme. Hjelmen kombinerer sikkerhed med stil takket være det karakteristiske stjernemønster, der appellerer til de unge cyklister. Ideel til både cykling og skateraktiviteter.

Abus Skurb Kid Grey Stars koster lige nu 330 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 324 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 324 kr (25. april 2026) og 359 kr (14. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 330 kr hos Cykelexperten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Skurb Kid Hvid (DK)
330 kr
+ 39 kr fragt
Total: 369 kr
På lager
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Skurb Kid, grey stars M
359 kr
+ 49 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Skurb Kid Grey Stars Børnehjelm Medium
363 kr
+ 39 kr fragt
Total: 402 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Skurb Kid Cykelhjelm til børn Grey stars
426 kr
+ fri fragt
Total: 426 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Skurb Kid Grey Stars
440 kr
+ fri fragt
Total: 440 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.1%

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme