Abus Skurb Kid Green Jungle

5.0 (4 anmeldelser)

Abus Skurb Kid Green Jungle hjelmen kombinerer stil og sikkerhed for børn på cykel, skateboard eller løbehjul. Det unikke junglemotiv gør cykling sjovt, mens den lette konstruktion og justerbare remme sikrer perfekt pasform og komfort til aktive eventyr.

Abus Skurb Kid Green Jungle koster lige nu 359 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 340 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 340 kr (07. juni 2026) og 359 kr (14. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 359 kr hos Ladcyklen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Skurb Kid, green jungle M
359 kr
+ 49 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Skurb Kid Grøn (DK)
361 kr
+ 39 kr fragt
Total: 400 kr
På lager
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Skurb Kid Green Jungle børnehjelm Medium
363 kr
+ 39 kr fragt
Total: 402 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Skurb Kid Cykelhjelm til børn Green jungle
369 kr
+ fri fragt
Total: 369 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Hjelm Skurb Kid, green jungle*, M
369 kr
+ 49 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Skurb Kid Green Jungle
480 kr
+ fri fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
aldersgruppe: Børn
type: Mountainbike