Abus Skurb Kid

Abus Skurb Kid er en børnecykelhjelm, der kombinerer sikkerhed og stil. Det unikke white crowns design gør hjelmen både moderne og sjov. Med letvægtskonstruktion, justerbare remme og sikker In-Mold teknologi, giver den optimal komfort og beskyttelse til alle cykeleventyr.

Abus Skurb Kid koster lige nu 359 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 337 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 337 kr (13. juli 2026) og 359 kr (14. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 359 kr hos Ladcyklen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Skurb Kid, white crowns S
359 kr
+ 49 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Skurb Kid White Crowns Børnehjelm Small
363 kr
+ 39 kr fragt
Total: 402 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Skurb Kid Cykelhjelm til børn White crowns
369 kr
+ fri fragt
Total: 369 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Skurb Kid Hvid (DK)
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Skurb Kid White Crowns
440 kr
+ fri fragt
Total: 440 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.6%

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme