Abus Skurb Kid

Bedste pris
Stabil pris
299kr
470 krSPAR 36%
hos Babysam.dk
På lagerLaveste

Abus Skurb Kid børnehjelmen kombinerer stil med sikkerhed for de eventyrlystne. Den livlige lyserøde farve og justerbare remme sikrer en behagelig og sikker pasform, perfekt til cykling og skateboardture.

Abus Skurb Kid koster lige nu 299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 299 kr (10. april 2026) og 299 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 299 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Hjelm Skurb Kid, shiny pink*, M
299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Skurb Kid Cykelhjelm Shiny Pink
349 kr
+ fri fragt
Total: 349 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Skurb Kid, shiny pink M
359 kr
+ 49 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Skurb Kid Lyserød (DK)
361 kr
+ 39 kr fragt
Total: 400 kr
På lager
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Skurb Kid shiny pink børnehjelm Medium
363 kr
+ 39 kr fragt
Total: 402 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Skurb Kid Shiny Pink
470 kr
+ fri fragt
Total: 470 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme