Abus Skurb Kid

Abus Skurb Kid cykelhjelmen tilbyder sikkerhed og stil til eventyrlystne børn. Med en robust konstruktion og skinnende sort design er hjelmen ideel til både cykelture og skateaktiviteter. Det justerbare Zoom Ace Kids-system sikrer en perfekt pasform, mens In-Mold-teknologien beskytter mod stød.

Abus Skurb Kid koster lige nu 338 kr. En stigning på 2,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 329 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 329 kr (19. april 2026) og 349 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 338 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Skurb Kid Cykelhjelm til børn Shiny black
338 kr
+ 31 kr fragt
Total: 369 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Skurb Kid, shiny black M
359 kr
+ 49 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Skurb Kid Sort (DK)
361 kr
+ 39 kr fragt
Total: 400 kr
På lager
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Skurb Kid shiny black børnehjelm Medium
363 kr
+ 39 kr fragt
Total: 402 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Abus Cykelhjelm Skurb Kid Shiny Black
440 kr
+ fri fragt
Total: 440 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme