Abus Skurb Hjelm ACE

Bedste pris
Faldet 22.5%
352kr
467 krSPAR 25%
hos Cykelpartner.dk
På lagerFri fragtLaveste

Abus Skurb Hjelm ACE kombinerer sikkerhed og stil perfekt til pendlere og sportsentusiaster. Med sit urbane design er den ideel til skating, longboarding og BMX, og giver optimal beskyttelse i bytrafikken.

Abus Skurb Hjelm ACE koster lige nu 352 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 22,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 454 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 352 kr (09. juli 2026) og 454 kr (31. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 352 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Skurb ACE Skalhjelm Glacier Blue 58-61 cm
352 kr
+ fri fragt
Total: 352 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt leveringstid
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Skurb Hjelm ACE - Blå
454 kr
+ 39 kr fragt
Total: 493 kr
På lager
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Skurb ACE glacier blue Cykelhjelm Large
459 kr
+ 39 kr fragt
Total: 498 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Skurb ACE, glacier blue L
467 kr
+ 49 kr fragt
Total: 516 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 22.5%

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme