Abus Skurb

Abus Skurb cykelhjelmen er designet til den urbane pendler og sportsentusiast. Med sin lette konstruktion giver den optimal sikkerhed til både skating og BMX. Dens stilfulde Gold Fish Orange farve kombinerer mode og funktionalitet perfekt.

Abus Skurb koster lige nu 431 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 419 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 419 kr (31. marts 2026) og 431 kr (14. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 431 kr hos Ladcyklen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Skurb, goldfish orange S
431 kr
+ 49 kr fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Urban Skurb goldfish orange Cykelhjelm Small
479 kr
+ 39 kr fragt
Total: 518 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Skurb Cykelhjelm Goldfish Orange str. 52-56 cm
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt leveringstid
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Skurb - Gold Fish Orange
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykling