Abus Purl-Y ACE

4.8 (17 anmeldelser)

Oplev maksimal sikkerhed og komfort med Abus Purl-Y ACE cykelhjelmen. Den er designet med In-Mold teknologi, der kombinerer en robust yderskal med stødabsorberende indre for optimal beskyttelse. Perfekt til både elcykel og almindelig cykling i bymiljøer.

Abus Purl-Y ACE koster lige nu 779 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 770 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 770 kr (10. april 2026) og 779 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 779 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Purl-Y ACE Cykelhjelm Str. 57-61 cm
779 kr
+ fri fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus PURL-Y ACE i Champagne Gold cykelhjelm Large
779 kr
+ fri fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Purl-Y ACE, champagne gold L
827 kr
+ 39 kr fragt
Total: 866 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus PURL-Y ACE m. LED lys Champagne Gold
876 kr
+ 39 kr fragt
Total: 915 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
aldersgruppe: Voksne
type: Landevejsløb