Abus Purl-Y ACE

4.8 (17 anmeldelser)
Abus Purl-Y ACE
Bedste pris
Stabil pris
709kr
1.149 krSPAR 38%
hos Cykelpartner.dk
På lagerFri fragtLaveste

Abus Purl-Y ACE cykelhjelm kombinerer stil og sikkerhed, perfekt til elcykel- og pendlerbrug. Den NTA 8776-certificerede hjelm sikrer en optimal pasform og beskyttelse ved høje hastigheder.

Abus Purl-Y ACE koster lige nu 709 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 9,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 779 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 709 kr (09. juni 2026) og 779 kr (26. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 709 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Purl-Y ACE Cykelhjelm Str. 51-55 cm
709 kr
+ fri fragt
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus PURL-Y ACE i Moss Green cykelhjelm Small
779 kr
+ fri fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Purl-Y ACE, moss green S
827 kr
+ 39 kr fragt
Total: 866 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus PURL-Y ACE m. LED lys Moss Green
1.149 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.188 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
aldersgruppe: Voksne
type: Landevejsløb