Abus Purl-Y ACE

4.8 (17 anmeldelser)
Abus Purl-Y ACE
Bedste pris
Stabil pris
764kr
1.149 krSPAR 34%
hos Cykelpartner.dk
På lagerFri fragtLaveste

Abus Purl-Y ACE cykelhjelmen tilbyder en perfekt kombination af komfort, sikkerhed og stil. Den er designet med In-Mold konstruktion for optimal styrke og beskyttelse. Hjelmen er NTA-klassificeret, hvilket gør den ideel til elcykler og S-Pedelecs, og den har justerbar pasform for maksimal komfort.

Abus Purl-Y ACE koster lige nu 764 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 771 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 764 kr (25. juli 2026) og 771 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 764 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Purl-Y ACE Cykelhjelm Str. 51-55 cm
764 kr
+ fri fragt
Total: 764 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus PURL-Y ACE i Midnight Blue cykelhjelm Small
779 kr
+ fri fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Purl-Y ACE, midnight blue S
827 kr
+ 39 kr fragt
Total: 866 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus PURL-Y ACE m. LED lys Midnight Blue
1.149 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.188 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
aldersgruppe: Voksne
type: Landevejsløb