Abus Purl-Y ACE

4.8 (17 anmeldelser)

Abus Purl-Y ACE cykelhjelmen kombinerer komfort og sikkerhed med et elegant design. Ideel til både elcykelkørsel og daglig brug, op til 45 km/t. Fremstillet med In-Mold teknologi for optimal beskyttelse.

Abus Purl-Y ACE koster lige nu 779 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 757 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 757 kr (21. maj 2026) og 779 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 779 kr hos eCykelhjelm DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus PURL-Y ACE i Metallic Copper cykelhjelm Medium
779 kr
+ fri fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Purl-Y ACE Cykelhjelm Str. 54-58 cm
789 kr
+ fri fragt
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Purl-Y ACE, metallic copper M
827 kr
+ 39 kr fragt
Total: 866 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus PURL-Y ACE m. LED lys Metallic Copper
858 kr
+ 39 kr fragt
Total: 897 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
aldersgruppe: Voksne
type: Landevejsløb