Abus Purl-Y ACE

4.8 (17 anmeldelser)
Abus Purl-Y ACE
Bedste pris
Stabil pris
769kr
1.149 krSPAR 33%
hos Cykelpartner.dk
På lagerFri fragtLaveste

Abus Purl-Y ACE cykelhjelm kombinerer stilfuldt design med fremragende sikkerhed og komfort. Perfekt til elcykler og S-Pedelec, den er NTA-klassificeret, hvilket sikrer beskyttelse ved hastigheder op til 45 km/t. Hjelmen er udstyret med en justerbar helring for en optimal pasform.

Abus Purl-Y ACE koster lige nu 769 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 775 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 769 kr (16. april 2026) og 775 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 769 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Purl-Y ACE Cykelhjelm Str. 51-55 cm
769 kr
+ fri fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus PURL-Y ACE i Polar White cykelhjelm Small
779 kr
+ fri fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Purl-Y ACE, polar white S
827 kr
+ 39 kr fragt
Total: 866 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus PURL-Y ACE m. LED lys Polar White
1.149 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.188 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
aldersgruppe: Voksne
type: Landevejsløb