Abus Pedelec 2.0 ACE

4.5 (287 anmeldelser)

Abus Pedelec 2.0 ACE er designet til moderne pendlere, der cykler i byens tætte trafik. Hjelmen giver ekstra beskyttelse omkring tindinger og nakke og har en integreret LED baglygte for øget synlighed. Det indbyggede regnovertræk og visir sikrer, at du er klar til alle vejrforhold.

Abus Pedelec 2.0 ACE koster lige nu 1.339 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.307 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.307 kr (10. april 2026) og 1.339 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.339 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Pedelec 2.0 ACE El-cykelhjelm Matsort
1.339 kr
+ fri fragt
Total: 1.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Pedelec 2.0 ACE Velvet Black cykelhjelm Medium
1.339 kr
+ fri fragt
Total: 1.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Pedelec 2.0 ACE, velvet black M
1.439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.478 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Pedelec 2.0 ACE Elcykelhjem m. LED baglygte og visir Sort
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
aldersgruppe: Voksne
type: Mountainbike