Abus Pedelec 1.1

4.8 (21 anmeldelser)
Abus Pedelec 1.1
Bedste pris
Stabil pris
699kr
900 krSPAR 22%
hos eCykelhjelm DK
På lagerFri fragtLaveste

Abus Pedelec 1.1 er en stilfuld cykelhjelm designet til pendling i byen. Den har en integreret LED baglygte, der giver øget synlighed i trafikken. Hjelmen er udstyret med et smart regnovertræk og tilbyder en komfortabel pasform med nem skruejustering og magnetisk hagespænde.

Abus Pedelec 1.1 koster lige nu 699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (11. marts 2026) og 699 kr (11. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos eCykelhjelm DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Pedelec 1.1 pearl white cykelhjelm Large
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ABUS Urban Pedelec 1.1
846 kr
+ 39 kr fragt
Total: 885 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Pedelec 1.1, pearl white L
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Pedelec 1.1 Hjelm m. LED lys Pearl White
900 kr
+ 39 kr fragt
Total: 939 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
aldersgruppe: Voksne
type: Pendler