Abus Pedelec 1.1

4.8 (21 anmeldelser)
Abus Pedelec 1.1
Bedste pris
Stabil pris
669kr
919 krSPAR 27%
hos Cykelpartner.dk
På lagerFri fragtLaveste

Abus Pedelec 1.1 cykelhjelm er det ideelle valg for bypendlere og elcyklister. Med et stilfuldt city look, integreret regnovertræk og en højt placeret LED baglygte, sikrer hjelmen både komfort og sikkerhed. Den kommer med 21 luftkanaler for optimal ventilation og en magnetisk hagespænde for nem justering.

Abus Pedelec 1.1 koster lige nu 669 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 16,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 669 kr (18. juni 2026) og 799 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 669 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Pedelec 1.1 Cykelhjelm Matsort
669 kr
+ fri fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Pedelec 1.1 Black edition cykelhjelm Large
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Pedelec 1.1, black edition L
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Pedelec 1.1 Hjelm m. LED lys Black Edition
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme
aldersgruppe: Voksne
type: Pendler