Abus Nøgleboks 787

Abus Nøgleboks 787 er designet til sikker opbevaring af nøgler. Den robuste boks monteres nemt på væggen og beskytter dine nøgler med et 4-cifret kodehjul. Ideel til både privat og erhvervsmæssig brug, hvor flere personer skal have adgang til nøglerne.

Abus Nøgleboks 787 koster lige nu 259 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 249 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 249 kr (19. april 2026) og 304 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 259 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Abus Keygarage 787 nøgleboks, med kodehjul
259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Abus nøgleboks 787
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Abus Nøgleboks 787 Til Vægmontering 46331
310 kr
+ 49 kr fragt
Total: 359 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Abus nøgleboks 787
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
ABUS ngleboks 787 med kodehjul
345 kr
+ 39 kr fragt
Total: 384 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Abus nøgleboks 787
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Nøgleboks 787 m. kode
400 kr
+ 39 kr fragt
Total: 439 kr
På lager
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
ABUS nøgleboks 787 med kodehjul
417 kr
+ 49 kr fragt
Total: 466 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ABUS KeyGarage
565 kr
+ 39 kr fragt
Total: 604 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Dørgreb og -håndtag