Abus Kædelås Steel-O-Chain 9808K 110 cm

Abus Steel-O-Chain 9808K er en robust kædelås designet til maksimal sikkerhed. Den sorte kædelås er 110 cm lang og udstyret med den avancerede XPlus cylinder, der beskytter effektivt mod manipulation og dirkning. Ideel til at sikre din cykel mod tyveri i bymiljøer.

Abus Kædelås Steel-O-Chain 9808K 110 cm koster lige nu 649 kr. En stigning på 25,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 519 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 519 kr (06. maj 2026) og 649 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 649 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Kædelås Steel-O-Chain 9808K 110 cm
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt leveringstid
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Steel-O-Chain XPlus 9808K/110 sort
850 kr
+ fri fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Kædelås 9808K Steel-O-Chain X-PLUS 110cm
850 kr
+ 39 kr fragt
Total: 889 kr
På lager
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Kædelås 9808K X-PLUS 9808K/110 BK X-PLUS
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Låse og nøgler