Abus Hyban 2.0 Cykelhjelm

Abus Hyban 2.0 cykelhjelm kombinerer stilrent design med funktionalitet til den urbane cyklist. Udstyret med en robust ABS-skal og store ventilationsåbninger, giver hjelmen optimal komfort og sikkerhed. De integrerede reflekser og LED-lys sikrer synlighed i trafikken, mens den lette hvide farve komplementerer enhver stil.

Abus Hyban 2.0 Cykelhjelm koster lige nu 454 kr. En stigning på 10,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 412 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 412 kr (09. april 2026) og 454 kr (16. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 454 kr hos Cykelexperten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Hyban 2.0 m. LED Hvid
454 kr
+ 39 kr fragt
Total: 493 kr
På lager
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Hyban 2.0, polar white L
503 kr
+ 39 kr fragt
Total: 542 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Hyban 2.0 polar white Large
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Vintersport og -aktiviteter