Abus Hyban 2.0

4.4 (1 anmeldelse)

Abus Hyban 2.0 cykelhjelm kombinerer et robust design med optimal sikkerhed. Med en hård ABS-skal og store ventilationsåbninger er hjelmen både holdbar og komfortabel. Indbygget LED-lys og reflekser sikrer god synlighed i trafikken, hvilket gør den ideel til den stilbevidste bycyklist.

Abus Hyban 2.0 koster lige nu 469 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 467 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 467 kr (25. april 2026) og 469 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 469 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Hyban 2.0 Cykelhjelm Titan grå
469 kr
+ fri fragt
Total: 469 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Hyban 2.0, titan L
503 kr
+ 39 kr fragt
Total: 542 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Hyban 2.0 m. LED Grå
516 kr
+ 39 kr fragt
Total: 555 kr
På lager
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Hyban 2.0 titan Large
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Hjem og have
aldersgruppe: Voksne
type: Mountainbike, Pendler