Abus Hyban 2.0

4.4 (1 anmeldelse)

Abus Hyban 2.0 cykelhjelm kombinerer en robust ABS skal med store ventilationsåbninger for maksimal komfort. Den integrerede LED-lygte og reflekser sikrer høj synlighed i trafikken. Ideel til den urbane cyklist, der ønsker både sikkerhed og stil.

Abus Hyban 2.0 koster lige nu 468 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 465 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 465 kr (26. april 2026) og 469 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 468 kr hos Cykelexperten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Hyban 2.0 m. LED Grå
468 kr
+ 39 kr fragt
Total: 507 kr
På lager
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Hyban 2.0 Cykelhjelm Titan grå
469 kr
+ fri fragt
Total: 469 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Hyban 2.0, titan M
503 kr
+ 39 kr fragt
Total: 542 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Hyban 2.0 titan Medium
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykeldele
aldersgruppe: Voksne
type: Mountainbike, Pendler