Abus Hyban 2.0

4.4 (1 anmeldelse)
Abus Hyban 2.0
Bedste pris
Faldet 1.5%
468kr
503 krSPAR 7%
hos Cykelexperten.dk
På lagerLaveste

Abus Hyban 2.0 er en moderne cykelhjelm designet til byens cyklister. Med sin robuste ABS-skal kombinerer hjelmen stil og sikkerhed. Den er udstyret med store ventilationsåbninger og LED-lys for optimal synlighed. Justeringssystemet sikrer perfekt pasform, så du cykler komfortabelt og sikkert.

Abus Hyban 2.0 koster lige nu 468 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 475 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 468 kr (16. juli 2026) og 475 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 468 kr hos Cykelexperten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Hyban 2.0 m. LED Sort
468 kr
+ 39 kr fragt
Total: 507 kr
På lager
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Hyban 2.0 Cykelhjelm Matsort
475 kr
+ fri fragt
Total: 475 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Hyban 2.0 velvet black cykelhjelm Large
475 kr
+ 39 kr fragt
Total: 514 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Hyban 2.0, velvet black L
503 kr
+ 39 kr fragt
Total: 542 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.5%

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Hjem og have
aldersgruppe: Voksne
type: Mountainbike