Abus Hyban 2.0

4.4 (1 anmeldelse)

Abus Hyban 2.0 cykelhjelm er designet til den moderne bypendler, der ønsker både sikkerhed og stil. Med sin robuste ABS-skal og store ventilationsåbninger får du både beskyttelse og komfort. Indbyggede LED-lys og reflekser sørger for, at du forbliver synlig i trafikken.

Abus Hyban 2.0 koster lige nu 475 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 468 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 468 kr (07. juli 2026) og 475 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 475 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Hyban 2.0 Cykelhjelm Matsort
475 kr
+ fri fragt
Total: 475 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Hyban 2.0 velvet black cykelhjelm Medium
475 kr
+ 39 kr fragt
Total: 514 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Hyban 2.0, velvet black M
503 kr
+ 39 kr fragt
Total: 542 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Hyban 2.0 m. LED Sort
512 kr
+ 39 kr fragt
Total: 551 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.5%

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykling
aldersgruppe: Voksne
type: Mountainbike, Pendler