Abus Hud-Y Metallic Copper

Abus Hud-Y cykelhjelmen kombinerer sikkerhed og stil med sit unikke design og indbyggede LED-lys, hvilket gør den ideel til bypendlere. Den dybe pasform sikrer komfort og beskyttelse, mens den moderne æstetik passer perfekt ind i urbane omgivelser.

Abus Hud-Y Metallic Copper koster lige nu 863 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 839 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 839 kr (09. april 2026) og 863 kr (14. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 863 kr hos Ladcyklen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Hud-Y, metallic copper S
863 kr
+ 39 kr fragt
Total: 902 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Hud-Y Cykelhjelm Str. 51-55 cm
913 kr
+ fri fragt
Total: 913 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus HUD-Y metallic copper cykelhjelm Small
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Hud-Y m. LED Metallic Copper
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme