Abus Hud-Y ACE Moss Green

Bedste pris
Stabil pris
1.049kr
1.499 krSPAR 30%
hos Cykelpartner.dk
På lagerFri fragtLaveste

Abus Hud-Y ACE i Moss Green er en stilfuld og sikker cykelhjelm, ideel til bykørsel. Udstyret med en genopladelig LED baglygte, sikrer den synlighed og sikkerhed i trafikken, samtidig med at den indfanger den urbane livsstil.

Abus Hud-Y ACE Moss Green koster lige nu 1.049 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.049 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.049 kr (16. maj 2026) og 1.049 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.049 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
ABUS HUD-Y ACE cykelhjelm LED moss green
1.049 kr
+ fri fragt
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus HUD-Y ACE moss green cykelhjelm Large
1.069 kr
+ fri fragt
Total: 1.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Hud-Y ACE, moss green L
1.079 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.118 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Hud-Y ACE m. LED lys Moss Green
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme