Abus Hud-Y ACE

4.8 (232 anmeldelser)

Abus Hud-Y ACE er en stilfuld cykelhjelm, der kombinerer sikkerhed og æstetik. Med indbygget LED-baglys forbedrer den synligheden i bytrafikken. Den robuste Multi Shell In-Mold konstruktion sikrer en holdbar og beskyttende hjelm, ideel til bycyklister og pendlere.

Abus Hud-Y ACE koster lige nu 1.069 kr. En stigning på 4,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.024 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.024 kr (22. maj 2026) og 1.069 kr (14. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.069 kr hos eCykelhjelm DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus HUD-Y ACE champagne gold cykelhjelm Medium
1.069 kr
+ fri fragt
Total: 1.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Hud-Y ACE, champagne gold M
1.079 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.118 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Hud-Y ACE Cykelhjelm Str. 54-58 cm
1.089 kr
+ fri fragt
Total: 1.089 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Hud-Y ACE m. LED lys Champagne Gold
1.138 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.177 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme