Abus Hud-Y ACE

4.8 (232 anmeldelser)

Abus Hud-Y ACE cykelhjelm kombinerer stil og sikkerhed perfekt til bylivet. Med en indbygget, genopladelig LED baglygte sikrer den synlighed i trafikken, mens det elegante design gør den til et ideelt valg for den urbane cyklist.

Abus Hud-Y ACE koster lige nu 999 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 993 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 993 kr (22. maj 2026) og 1.069 kr (14. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Hud-Y ACE Cykelhjelm Mat sort
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus HUD-Y ACE velvet black cykelhjelm Medium
1.069 kr
+ fri fragt
Total: 1.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Hud-Y ACE, velvet black M
1.079 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.118 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Hud-Y ACE m. LED lys Sort
1.138 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.177 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme