Abus Hud-Y

Abus Hud-Y kombinerer stil, komfort og sikkerhed til den urbane cyklist. Med sit unikke design, integrerede LED-lys og justerbare pasform er den ideel til bykørsel.

Abus Hud-Y koster lige nu 846 kr. En stigning på 0,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 839 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 839 kr (09. april 2026) og 846 kr (14. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 846 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Hud-Y Cykelhjelm Str. 51-55 cm
846 kr
+ fri fragt
Total: 846 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Hud-Y, moss green S
863 kr
+ 39 kr fragt
Total: 902 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus HUD-Y moss green cykelhjelm Small
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Hud-Y m. LED Moss Green
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme