Abus Granit WBA100

Abus Granit WBA100 er et gulv- og væganker designet til fastgørelse af motorcykel, trailer eller cykel. Ankeret har en 16 mm specialhærdet bøjle og monteres med de medfølgende expansionsbolte. Bøjlens mål er 100 mm i bredden og 80 mm i højden, hvilket giver fleksible muligheder for sikker fastgørelse med kædelås eller stålwire.

Abus Granit WBA100 koster lige nu 720 kr. En stigning på 13,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 636 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 636 kr (20. maj 2026) og 720 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 720 kr hos Billigsikring.

Sammenlign priser

Bedste pris
Billigsikring favicon
Billigsikring
Abus Granit WBA100 gulvanker - Hængelåse - Overfald - Tilbehør
720 kr
+ 43 kr fragt
Total: 763 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Abus gulvanker inkl. bolte
729 kr
+ 40 kr fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Abus gulvanker
769 kr
+ 40 kr fragt
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Abus gulvanker
769 kr
+ 40 kr fragt
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Gulvanker GRANIT WBA100 Sort
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Køb nu
Kajs MC favicon
Kajs MC
Abus WBA100 Granit Væg- & Gulvanker
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Gulvanker WBA100 WBA 100
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Abus gulvanker
1.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Billigsikring
Kategori: Låse og nøgler