Abus Granit Super Extreme 2500

4.6 (91 anmeldelser)
Abus Granit Super Extreme 2500
Bedste pris
Stabil pris
1.978kr
2.999 krSPAR 34%
hos Cykelpartner.dk
På lagerFri fragtLaveste

Abus Granit Super Extreme 2500 er en robust cykellås designet til maksimal sikkerhed. Låsen er konstrueret af materialer, der modstår almindelige indbrudsforsøg, inklusive batteridrevne værktøjer. Perfekt til at beskytte elcykler, ladcykler og almindelige cykler mod tyveri.

Abus Granit Super Extreme 2500 koster lige nu 1.978 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.272 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.978 kr (10. april 2026) og 2.272 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.978 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Granit Super Extreme 2500 Bøjlelås 13 mm stål
1.978 kr
+ fri fragt
Total: 1.978 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Bøjlelås GRANIT Super Extreme 2500/165HB 230 + USH2500
2.174 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.213 kr
På lager
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ABUS Granit Super Extreme 2500
2.272 kr
+ fri fragt
Total: 2.272 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Abus Granit Super Extreme 2500 U-lås
2.587 kr
Total: 2.587 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Bøjlelås 2500 Extreme X-PLUS 230 mm 2500/165HB230+USH2500 X-PLUS
2.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Låse og nøgler