Abus GameChanger TT

4.5 (2 anmeldelser)
Abus GameChanger TT
Bedste pris
Stabil pris
2.184kr
3.699 krSPAR 41%
hos Cykelpartner.dk
På lagerFri fragtLaveste

Abus GameChanger TT er en cykelhjelm udviklet til tidskørsel og triatlon, hvor sekunder og kræfter tæller. Hjelmen har et aerodynamisk, strømlinet design og er udstyret med ventilationsegenskaber, der sikrer komfort under intense præstationer. Den er velegnet til cykelryttere, der ønsker at optimere deres præstation i krævende situationer.

Abus GameChanger TT koster lige nu 2.184 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 17,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.649 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.184 kr (08. juli 2026) og 2.649 kr (14. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.184 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus GameChanger TT enkeltstartshjelm champagne gold
2.184 kr
+ fri fragt
Total: 2.184 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt leveringstid
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus GameChanger TT champagne gold cykelhjelm Large
2.649 kr
+ fri fragt
Total: 2.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm GameChanger TT, champagne gold L
2.663 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.702 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus GameChanger TT - Hvid
3.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.738 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme