Abus Cobra Wire Ø10mm x 1000cm

Abus Cobra Wire er en robust sikkerhedsløsning til motorcykler. Med en diameter på 10 mm og en længde på 1000 cm er denne wire ideel til at sikre dit køretøj mod tyveri. Den er betrukket for ekstra beskyttelse mod skader og vejrforhold, hvilket gør den holdbar og pålidelig i forskellige miljøer.

Abus Cobra Wire Ø10mm x 1000cm koster lige nu 376 kr. En stigning på 9,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 344 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 344 kr (07. maj 2026) og 459 kr (28. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 376 kr hos Cykelexperten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Wire Cobra, 10mm
376 kr
+ 39 kr fragt
Total: 415 kr
På lager
Køb nu
Billigsikring favicon
Billigsikring
ABUS Wire Cobra 10 mm 10/1000 Hængelåse
480 kr
+ 43 kr fragt
Total: 523 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Anyparts favicon
Anyparts
Abus betrukket cobra wire ø10mm x1000cm - 1531308
559 kr
+ 59 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 Dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Wire Cobra 10 mm 10/1000
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Abus Cobra Wire 10meter, uden lås
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 38-39 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Abus Cobra wire, 10 meter, sort
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 38-39 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Abus Cobra wire, 10 meter, sort
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 38-39 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Abus Cobra wire, 10 meter, sort
675 kr
+ 39 kr fragt
Total: 714 kr
På lager
Leveringstid: 38-39 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.7%

Specifikationer

Kategori: Alarmer og låse til motorcykler