ABUS Bordo Alarm 6000KA

Bedste pris
Faldet 12.9%
870kr
1.499 krSPAR 42%
hos Cykelexperten.dk
På lagerLaveste

Beskyt din cykel effektivt med ABUS Bordo Alarm 6000KA. Denne foldelås kombinerer robusthed og fleksibilitet med en avanceret XPlus-låsecylinder og op til 100 dB alarmfunktion. Med sin lette konstruktion og specialhærdet stål sikrer den optimal sikkerhed, mens den bløde belægning beskytter mod lakskader.

ABUS Bordo Alarm 6000KA koster lige nu 870 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 870 kr (23. juli 2026) og 999 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 870 kr hos Cykelexperten.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Foldelås 6000KA Bordo Alarm X-PLUS 90cm Sort
870 kr
+ 39 kr fragt
Total: 909 kr
På lager
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
BORDO Alarm XPlus 6000KA/90 black SH
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ABUS BORDO Alarm 6000KA/90 black + bracket SH
1.061 kr
+ fri fragt
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ABUS Bordo Alarm 6000KA/90 alarmfoldelås, sort
1.187 kr
Total: 1.187 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Foldelås 6000KA Bordo Alarm X-PLUS 6000KA/90 BK SH X-PLUS
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 12.9%

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Låse og nøgler