Abus Aduro 3.0 LED

4.6 (43 anmeldelser)
Abus Aduro 3.0 LED
Bedste pris
Stabil pris
569kr
799 krSPAR 29%
hos eCykelhjelm DK
På lagerFri fragtLaveste

Abus Aduro 3.0 LED cykelhjelm kombinerer sikkerhed, funktionalitet og komfort. Med integreret LED-lys bagpå er den perfekt til både by- og landevejscykling. Hjelmen er designet til at sikre optimal ventilation og komfort i størrelse 57-61 cm.

Abus Aduro 3.0 LED koster lige nu 569 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 569 kr (09. april 2026) og 569 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 569 kr hos eCykelhjelm DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus Aduro 3.0 LED polar white cykelhjelm Large
569 kr
+ fri fragt
Total: 569 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus Aduro 3.0 LED Cykelhjelm Str. 57-61 cm
743 kr
+ fri fragt
Total: 743 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Aduro 3.0 m. LED Polar White
743 kr
+ 39 kr fragt
Total: 782 kr
På lager
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Hjelm Aduro 3.0 LED, polar white L
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Cykelhjelme