Abus 6200K Bordo Granit X-Plus

Bedste pris
Stabil pris
689kr
999 krSPAR 31%
hos Cykelpartner.dk
På lagerFri fragtLaveste

Abus 6200K Bordo Granit X-Plus foldelås tilbyder høj sikkerhed for din cykel. Med en låselængde på 90 cm er den både fleksibel og praktisk til fastgørelse på forskellige steder. Dens robuste konstruktion giver dig ro i sindet, uanset hvor du efterlader din cykel.

Abus 6200K Bordo Granit X-Plus koster lige nu 689 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 697 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 689 kr (17. maj 2026) og 697 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 689 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus 6200K Bordo Granit X-Plus Foldelås Sort
689 kr
+ fri fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Foldelås 6200K Bordo X-PLUS 90cm Sort
724 kr
+ 39 kr fragt
Total: 763 kr
På lager
Køb nu
eCykelhjelm DK favicon
eCykelhjelm DK
Abus BORDO 6200K/90 SH sort Sort
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Foldelås 6200K Bordo X-PLUS 6200K/90 SH BK X-PLUS
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Låse og nøgler