Abus 6000K Bordo Granit X-Plus

Bedste pris
Stabil pris
549kr
899 krSPAR 39%
hos Cykelpartner.dk
På lagerFri fragtLaveste

Abus 6000K Bordo Granit X-Plus foldelås tilbyder høj sikkerhed til din cykel med dens robuste 5 mm tykke stålstænger. Den 90 cm lange lås er designet med en speciel coating for at undgå lakskader og sikrer nem, praktisk håndtering. Perfekt til daglig brug, hvor sikkerhed er i fokus.

Abus 6000K Bordo Granit X-Plus koster lige nu 549 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 577 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 549 kr (25. juni 2026) og 577 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos Cykelpartner.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Abus 6000K Bordo Granit X-Plus Foldelås Sort
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Abus Foldelås 6000K Bordo X-PLUS 90cm Sort
608 kr
+ 39 kr fragt
Total: 647 kr
På lager
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ABUS Bordo 6000K/90 X-Plus foldelås, sort
772 kr
Total: 772 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dania Bikes favicon
Dania Bikes
Abus Bordo™ XPlus™ 6000K Foldelås
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Ladcyklen.dk favicon
Ladcyklen.dk
ABUS Foldelås 6000K Bordo X-PLUS 6000K/90 BK SH X-PLUS
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Låse og nøgler