absoluteBLACK Oval klinge 34T

Bedste pris
Stabil pris
299kr
509 krSPAR 41%
hos Dania Bikes
På lagerFri fragtLaveste

absoluteBLACK's ovale 34T klinge er designet til mountainbikes og passer til SRAM og Shimano kranksæt. Den er lavet af aluminium 7075 og er ideel til 1x10/11/12 speed opsætninger, hvilket sikrer præcision og effektivitet i dit gearskifte.

absoluteBLACK Oval klinge 34T koster lige nu 299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 299 kr (11. april 2026) og 299 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 299 kr hos Dania Bikes.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dania Bikes favicon
Dania Bikes
AbsoluteBLACK Chainring Ø104 mm Singlespeed 36T 4 holes
299 kr
+ fri fragt
Total: 299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
AbsoluteBlack Chainring Singlespeed 34T Ø104 mm Oval Sort
373 kr
+ 39 kr fragt
Total: 412 kr
På lager
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
absoluteBLACK Oval klinge SRAM Singlespeed
509 kr
+ fri fragt
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt leveringstid
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: absoluteBLACK
Kategori: Sportsartikler