absoluteBLACK Oval klinge 32T

Bedste pris
Faldet 2.6%
496kr
519 krSPAR 4%
hos Cykelexperten.dk
På lagerLaveste

absoluteBLACK Oval klinge 32T tilbyder optimal ydeevne til din MTB. Designet til singlespeed opsætninger og kompatibel med SRAM, Shimano RaceFace m.fl. Den ovale form forbedrer pedaltrådets glathed og sikrer en mere effektiv kraftoverførsel. Fremstillet i robust aluminium 7075 for langvarig holdbarhed.

absoluteBLACK Oval klinge 32T koster lige nu 496 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 509 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 496 kr (15. juli 2026) og 509 kr (06. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 496 kr hos Cykelexperten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
AbsoluteBlack Chainring Singlespeed 32T Ø104 mm Oval Sort
496 kr
+ 39 kr fragt
Total: 535 kr
På lager
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
absoluteBLACK Oval klinge SRAM Singlespeed
509 kr
+ fri fragt
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt leveringstid
Køb nu
Dania Bikes favicon
Dania Bikes
absoluteBLACK Chainring Ø104 mm Singlespeed 32T 4 holes
519 kr
+ fri fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.6%

Specifikationer

Mærke: absoluteBLACK