ABB Terra piedestal til ladestander, dobbelt, grå

Bedste pris
Stabil pris
3.818kr
5.299 krSPAR 28%
hos LavprisEl
På lagerLaveste

ABB Terra piedestal til ladestander er designet til montering af to AC ladestandere fra Terra-serien. Piedestalen er pulverlakeret og forberedt til nem installation på fast underlag. Den fastgøres med fire bolte, som skal tilkøbes separat. Ideel til opsætning af ladestationer til elbiler og plugin hybrider, hvor der ønskes en robust og stabil løsning.

ABB Terra piedestal til ladestander, dobbelt, grå koster lige nu 3.818 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.818 kr (09. maj 2026) og 3.818 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.818 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
ABB TAC piedestal for billader med dobbelt plads
3.818 kr
+ 599 kr fragt
Total: 4.417 kr
På lager
Leveringstid: 30-35 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
ABB Terra piedestal til ladestander, dobbelt, grå
4.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.598 kr
På lager
Leveringstid: 30-35 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
ABB TAC piedestal for ladeboks, dobbelt
4.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.798 kr
På lager
Leveringstid: 30-35 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
ABB Terra piedestal til ladeboks, dobbelt, grå
5.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.798 kr
På lager
Leveringstid: 30-35 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abb