ABB TAC-W22-G5-RD-MC-0 billader

ABB TAC-W22-G5-RD-MC-0 er en 3-faset AC billader med display, RFID og ladekabel. Den leverer intelligent opladning til elbiler og plug-in hybrider med en effekt på 22kW. Opladeren giver gennemsigtighed i strømforbruget og sikrer effektiv opladning, hvilket gør den velegnet til både elbiler og hybridbiler.

ABB TAC-W22-G5-RD-MC-0 billader koster lige nu 10.626 kr. En stigning på 18,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 8.999 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 8.999 kr (09. maj 2026) og 10.626 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 10.626 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
ABB TAC-W22-G5-RD-MC-0 billader, RFID, ladekabel, 22kW med 32A
10.626 kr
+ 40 kr fragt
Total: 10.666 kr
På lager
Leveringstid: 115-120 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
ABB Terra ladestander, ladekabel, AC, RFID, 22kW, 32A
11.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 11.239 kr
På lager
Leveringstid: 115-120 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
ABB Terra ladeboks, ladekabel, AC, RFID, 22kW, 32A
11.265 kr
+ 40 kr fragt
Total: 11.305 kr
På lager
Leveringstid: 115-120 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
ABB TAC-W22-G5-RD-MC-0 ladeboks, RFID, display, ladekabel, 22kW, 32A
11.999 kr
+ 40 kr fragt
Total: 12.039 kr
På lager
Leveringstid: 115-120 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abb