ABB F204A-40/0,03 HPFI Relæ
ABB F204A-40/0,03 HPFI Relæ
På lager
Stabil pris
ABB F204 HPFI relæ er designet til at beskytte både personer og installationer mod fejlstrømme. Med dobbelt terminal for Cu/Al-ledere og sløjfeskinner sikrer det pålidelig beskyttelse i gruppetavler. Relæet er 72 mm bredt og monteres nemt med tilbehør på højre side.
Sammenlign priser
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ABB Fejlstrømsafbryder hpfi 40a 4 polet 30ma f204a-40/0,03
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
ABB F204 HPFI relæ A, 4P, 40A
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
ABB F204 HPFI relæ A, 4P, 40A
Leveringstid: 1-2 dage
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
ABB F204 HPFI relæ A, 4P, 40A
Greenline favicon
Greenline
ABB F204 HPFI relæ A, 4P, 40A
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Hpfi Rcd Relæ 40A 4P 30Ma
Leveringstid: 1-3 dage
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
HPFI-afbryder 40/0,03/4P
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Fejlstrømsafbryder HPFI 40A 4 polet 30mA
Leveringstid: 1-4 dage
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
ABB F204A-40/0,03 HPFI, 40 A, 4 polet, 30 mA, Type A, 400 V, 70 mm