ABB F204A-40/0,03 HPFI Relæ

ABB F204 HPFI relæ er designet til at beskytte både personer og installationer mod fejlstrømme. Med dobbelt terminal for Cu/Al-ledere og sløjfeskinner sikrer det pålidelig beskyttelse i gruppetavler. Relæet er 72 mm bredt og monteres nemt med tilbehør på højre side.

ABB F204A-40/0,03 HPFI Relæ koster lige nu 299 kr. En stigning på 12,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 266 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 266 kr (16. april 2026) og 299 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 299 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
ABB F204 HPFI relæ A, 4P, 40A
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ABB Fejlstrømsafbryder hpfi 40a 4 polet 30ma f204a-40/0,03
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Hpfi Rcd Relæ 40A 4P 30Ma
319 kr
+ 78 kr fragt
Total: 397 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
ABB F204 HPFI relæ A, 4P, 40A
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
ABB F204 HPFI relæ A, 4P, 40A
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
HPFI-afbryder 40/0,03/4P
340 kr
+ 39 kr fragt
Total: 379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fejlstrømsafbr. 40A 30Ma, 4P
343 kr
+ 64 kr fragt
Total: 407 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
ABB F204 HPFI relæ A, 4P, 40A
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Fejlstrømsafbryder HPFI 40A 4 polet 30mA
435 kr
+ 49 kr fragt
Total: 484 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
ABB F204A-40/0,03 HPFI, 40 A, 4 polet, 30 mA, Type A, 400 V, 70 mm
443 kr
+ 79 kr fragt
Total: 522 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Abb
Kategori: Komponenter