8BitDo Retro Mechanical Keyboard Nordic Edition

8BitDo Retro Mechanical Keyboard Nordic Edition er et mekanisk tastatur inspireret af klassiske designs. Det er kompatibelt med Windows 10 og Android 9.0 eller nyere og kan tilsluttes via Bluetooth, trådløs 2.4G eller kablet forbindelse. Tastaturet er genopladeligt og egner sig både til gaming og almindeligt brug, hvor du ønsker en kombination af retrostil og moderne funktionalitet.

8BitDo Retro Mechanical Keyboard Nordic Edition koster lige nu 649 kr. En stigning på 14,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 569 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 569 kr (27. maj 2026) og 649 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 649 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
8BitDo Retro Mechanical Keyboard Nordic Ed.
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
8BitDo Retro Mechanical Keyboard N Edition ISO
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
8BitDo Retro 108 mekanisk tastatur N Edition
804 kr
Total: 804 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: 8Bitdo