3M Privacy Filter PF185W9B

3M Privacy Filter PF185W9B beskytter dine skærmdata mod nysgerrige øjne med et rammefrit design, der reducerer visningsvinkler. Det er kompatibelt med berøringsskærme og tilbyder anti-refleks samt ridsebestandig holdbarhed. Ideelt til 18,5 tommer widescreen skærme med 16:9 format.

3M Privacy Filter PF185W9B koster lige nu 789 kr. En stigning på 2,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 770 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 770 kr (16. april 2026) og 789 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 789 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
3M Privacy Filter 18.5" 16:9
789 kr
+ fri fragt
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
3M Privacy Filter til 18.5" widescreen-skærm
832 kr
+ 39 kr fragt
Total: 871 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
3m Lcd Privacy Computer Filter Pf18.5w 16:9
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
3m Lcd Privacy Computer Filter Pf18.5w 16:9
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Skærmfiltre