3M Peltor WorkTunes Pro HRXS220A

4.3 (369 anmeldelser)
3M Peltor WorkTunes Pro HRXS220A
Bedste pris
Faldet 10.0%
560kr
1.123 krSPAR 50%
hos Specialbutikken
På lagerLaveste

3M Peltor WorkTunes Pro HRXS220A er et høreværn designet til professionelt brug med indbygget FM-radio for øget komfort og underholdning. Den integrerede antenne i hovedbøjlen og Dual Shell Design sikrer optimal funktionalitet uden at gå på kompromis med pladsen. Beskyt dine ører, mens du nyder musikken på arbejdet med det avancerede høreværn.

3M Peltor WorkTunes Pro HRXS220A koster lige nu 560 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 623 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 560 kr (25. marts 2026) og 623 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 560 kr hos Specialbutikken.

Sammenlign priser

Bedste pris
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
3M Peltor WorkTunes Pro FM høreværn
560 kr
+ 55 kr fragt
Total: 615 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Bolig Produkter favicon
Bolig Produkter
Høreværn Peltor WorkTunes Pro med FM-radio SNR 32 dB
679 kr
+ 59 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
3M Peltor høreværn WorkTunes Pro med FM-radio
738 kr
+ 39 kr fragt
Total: 777 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
3M Peltor WorkTunes Pro høreværn med FM-radio
738 kr
+ 39 kr fragt
Total: 777 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
3M Peltor WorkTunes høreværn med FM-radio
738 kr
+ 39 kr fragt
Total: 777 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Høreværn WorkTunes Pro FM HRXS220A m/hovedbøjle
791 kr
+ 49 kr fragt
Total: 840 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
3M Peltor WorkTunes Pro HRXS220A høreværn med FM-radio, SNR 32 dB
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Radiohøreværn Worktunes Pro Hrxs220A
947 kr
+ 72 kr fragt
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
3M Peltor Worktunes Pro fm radio Høreværn. Indbygget antenne i hovedbåndet.
1.121 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.200 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
3M Peltor WorkTunes Pro FM høreværn hovedbøjle SNr 32 dB Høreværn Batterisparefunktion
1.123 kr
+ fri fragt
Total: 1.123 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 10.0%

Specifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Ørevarmere
funktioner: Høreværn