3M Handy Marker

3M Handy Marker er en praktisk tapedispenser designet til ledningsmærkning med tal fra 0-9. Lavet af solidt materiale, passer den perfekt i lommen eller værktøjskassen, så du altid kan foretage opmærkning på stedet. Den har nemt udskiftelige ruller for hurtigere brug.

3M Handy Marker koster lige nu 373 kr. En stigning på 16,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 321 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 321 kr (01. juli 2026) og 373 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 373 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
3M Handy-marker inklusiv ruller 0-9
373 kr
+ 39 kr fragt
Total: 412 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Handy marker med tape 0-9 3M
392 kr
+ 39 kr fragt
Total: 431 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Tape Mrk:0-9 I Dispenser Handy Marker
405 kr
+ 64 kr fragt
Total: 469 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
ScotchCode tapedispenser med tal 0-9
415 kr
+ 49 kr fragt
Total: 464 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Handy marker med tape 0-9
466 kr
+ 49 kr fragt
Total: 515 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.9%

Specifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Fotoalbum