3M E-A-R Classic Ørepropper

3M E-A-R Classic ørepropper er lavet af blødt polymerskum, der langsomt udvider sig i øregangen for effektiv støjdæmpning. Velegnet til både engangs- og flergangsbrug kan de vaskes og genbruges, hvilket gør dem praktiske til daglig brug. Med 250 par i pakken er du sikret langvarig beskyttelse mod skadelige støjniveauer.

3M E-A-R Classic Ørepropper koster lige nu 9 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 9 kr (29. marts 2026) og 9 kr (29. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 9 kr hos Music2you.

Sammenlign priser

Bedste pris
Music2you favicon
Music2you
3M EAR Classic II øreproppe sæt
9 kr
+ 49 kr fragt
Total: 58 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
3M E-A-R Classic øreprop 250 x 1 par/ parvis i æsker Rekvisitter
474 kr
+ 42 kr fragt
Total: 516 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
3M E-A-R Classic ørepropper 250 par
485 kr
+ 55 kr fragt
Total: 540 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Ørepropper E-A-R Classic 250 par pr. pak
515 kr
+ 49 kr fragt
Total: 564 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
reprop E-A-R Classic, 250 par
517 kr
+ 39 kr fragt
Total: 556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
3M EAR classic øreprop gul Polymerskum, kan vaskes og genbruges, 1 pakke a 250 par
628 kr
+ 78 kr fragt
Total: 706 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
3M EAR classic øreprop gul Polymerskum, kan vaskes og genbruges, 1 pakke a 250 par
699 kr
+ 79 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Sikkerhedstøj