3Dconnexion SpaceMouse Wireless

4.8 (158 anmeldelser)
3Dconnexion SpaceMouse Wireless
Bedste pris
Stabil pris
1.569kr
2.479 krSPAR 37%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev problemfri 3D-navigation med 3Dconnexion SpaceMouse Wireless. Udstyret med en præcis 6DoF-sensor giver den dig mulighed for at navigere, rotere og zoome i 3D-modeller med lethed. To programmerbare knapper og trådløs forbindelse via Bluetooth sikrer en effektiv og fleksibel arbejdsstation.

3Dconnexion SpaceMouse Wireless koster lige nu 1.569 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.636 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.569 kr (16. juli 2026) og 1.636 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.569 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
3Dconnexion SpaceMouse Wireless Trådløs Sort Sølv
1.569 kr
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
3Dconnexion SpaceMouse Wireless trådløs 3D mus
1.578 kr
Total: 1.578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
3Dconnexion SpaceMouse 3D mouse Bluetooth 2.4 GHz
1.668 kr
+ fri fragt
Total: 1.668 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
3Dconnexion 3Dconnexion SpaceMouse Wireless 4260016341443 Modsvarer: N/A
1.819 kr
Total: 1.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
3dconnexion Spacemouse Wireless Rf Wireless + Bluetooth + Usb-a
2.119 kr
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
3dconnexion Spacemouse Wireless Rf Wireless + Bluetooth + Usb-a
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
3Dconnexion SpaceMouse mouse Office RF
2.479 kr
+ fri fragt
Total: 2.479 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: 3Dconnexion
Kategori: Mus og trackballs