3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless

3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless er en trådløs 3D-mus med 15 knapper, der understøtter både Bluetooth og 2.4 GHz forbindelse via USB-C og trådløs USB-modtager. Den ergonomiske mus er designet til professionelle, der arbejder med 3D-indhold, og tilbyder naturlig 3D-navigation med en patenteret 6-frihedsgrader controllerhætte.

3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless koster lige nu 3.008 kr. En stigning på 0,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.004 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.004 kr (23. juni 2026) og 3.017 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.008 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless 3D mus 15 knapper
3.008 kr
+ fri fragt
Total: 3.008 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless Trådløs Sort
3.034 kr
Total: 3.034 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
3Dconnexion 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless 4260016341481 Modsvarer: N/A
3.289 kr
Total: 3.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless Trådløs Sort
3.416 kr
Total: 3.416 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless Trådløs Sort
3.569 kr
+ fri fragt
Total: 3.569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
3dconnexion Spacemouse Pro Wireless – Bluetooth Mus Kontor 6dof Bluetooth
3.994 kr
Total: 3.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: 3Dconnexion
Kategori: Mus og trackballs