3Dconnexion SpaceMouse Compact

4.7 (160 anmeldelser)
3Dconnexion SpaceMouse Compact
Bedste pris
Stabil pris
1.390kr
2.027 krSPAR 31%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

3Dconnexion SpaceMouse Compact er designet til nem navigation i 3D-design. Med sin avancerede 6DoF-sensor giver den præcis kontrol i CAD-programmer, hvilket gør den ideel til både professionelle og kreative brugere.

3Dconnexion SpaceMouse Compact koster lige nu 1.390 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.453 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.390 kr (16. juli 2026) og 1.453 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.390 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
3Dconnexion SpaceMouse Compact Kablet Sort Sølv
1.390 kr
Total: 1.390 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
3Dconnexion SpaceMouse Compact
1.398 kr
Total: 1.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
3Dconnexion SpaceMouse Compact 3D mus 2 knapper
1.486 kr
+ fri fragt
Total: 1.486 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
3Dconnexion 3Dconnexion SpaceMouse Compact 4260016340880 Modsvarer: N/A
1.629 kr
Total: 1.629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
3Dconnexion SpaceMouse Compact Kablet Sort Sølv
1.719 kr
+ fri fragt
Total: 1.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
3dconnexion Spacemouse Compact
1.931 kr
Total: 1.931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
3dconnexion Spacemouse Compact
1.994 kr
Total: 1.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
3Dconnexion SpaceMouse Compact Kabling Sort Sølv
2.027 kr
Total: 2.027 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: 3Dconnexion
Kategori: Mus og trackballs