3Dconnexion CadMouse Pro Wireless

4.5 (54 anmeldelser)

3Dconnexion CadMouse Pro Wireless tilbyder overlegen præcision og komfort til professionelle CAD-brugere. Med syv brugervenlige knapper og en dedikeret midterknap, sikrer den ergonomiske mus en naturlig håndposition og gnidningsfri arbejdsoplevelse. Trådløs tilslutning via Bluetooth og USB modtager giver fleksibilitet og frihed i bevægelsen.

3Dconnexion CadMouse Pro Wireless koster lige nu 1.062 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.028 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.028 kr (07. april 2026) og 1.101 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.062 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
3Dconnexion CadMouse Pro Wireless Trådløs Sort
1.062 kr
Total: 1.062 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
3Dconnexion CadMouse Pro Wireless Mus 7 knapper
1.115 kr
+ fri fragt
Total: 1.115 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
3Dconnexion 3Dconnexion CadMouse Pro Wireless 4260016341450 Modsvarer: N/A
1.229 kr
Total: 1.229 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
3Dconnexion CadMouse Pro Wireless Trådløs Sort
1.268 kr
Total: 1.268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
3Dconnexion CadMouse Pro Wireless Trådløs Sort
1.289 kr
+ fri fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
3dconnexion Cadmouse Pro Wireless Rf Trådløst Mus
1.431 kr
Total: 1.431 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
3dconnexion Cadmouse Pro Wireless Rf Trådløst Mus
1.431 kr
Total: 1.431 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.5%

Specifikationer

Mærke: 3Dconnexion
Kategori: Mus og trackballs